Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu ve yönetimi Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar’ı ziyaret etti. Ziyarette yürütülen çalışmalarla ilgili görüşüldü. Zıvalıoğlu, Uzunlar ve ekibine teşekkür ederek, başarılar diledi. Ayrıca, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’i ziyaret etti. Şahin, üniversitedeki faaliyetler ve projeler hakkında bilgi verdi. Erenoğlu ise Şahin’e teşekkür ederek, güncel konuları değerlendirdi. Şahin, Erenoğlu’na üniversitenin yayınlarından bir kitap hediye etti.